الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّهِ حَسِيبًا

 

امام خمینی (ره): یک آدم اگر موافق تعلیم قرآن درست شود می‌بینید که یک مدرس از کار در می‌آید.

دارالقرآن خانه شهید مدرس، که یکی از شعبه‏ های دارالقرآن امام علی(ع) می باشد در بخشی از این خانه که محل درس و بحث علمی، حوزوی و تفسیری شهید مدرس بوده مورد استفاده فعالیت های قرآنی قرار دارد.
شهید مدرس نسبت به قرآن اهتمام خاصی داشت به طوری که در وصیتی به فرزندش سید عبدالباقی، در پشت جلد قرآن مینویسد: “فرزندم نماز را با قرآن خواندن هیچ گاه ترک نکن، پدر و مادر را دعا کن و در زندگی خود قناعت کن”.
حضرت امام خمینی (ره) که همواره نسبت به شهید مدرس اظهار ارادت و علاقه نموده و توصیفات بسیاری در وصف این شهید بزرگوار فرموده اند، در جمله ای بسیار زیبا شهید مدرس را یک انسان قرآنی معرفی می کنند و در آنجا که می فرمایند: یک آدم اگر موافق تعلیم قرآن درست شود می‌بینید که یک مدرس از کار در می‌آید.


هم اکنون در دارالقرآن خانه موزه شهید مدرس، از وجود اساتید برجسته قرآنی ویژه بانوان و آقایان در سطوح مختلف به منظور آموزش های تعلیم و تعلم قرآن و تفسیر بهره برده می شود که با استقبال زیادی مواجه گردیده است.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات در خصوص نحوه تشکیل این کلاس ها می توانند با شماره ۳۳۵۰۵۰۰۴ تماس حاصل نمایند.